HİZMETLER

imgservices

KURTARMA VE STAND-BY

İple erişim ve endüstriyel dağcılık, yüksek irtifalı ortamlarda çalışanların güvenliğini sağlamak için özel beceri ve bilgi gerektiren uygulamalardır. Bu alanlarda acil durumlarda kurtarma ve bekleme hizmetleri çalışanların güvenliğinin sağlanması açısından kritik öneme sahiptir.

İple erişim, yüksek binalar, köprüler ve açık denizdeki petrol platformları gibi ulaşılması zor alanlara erişim için kullanılan bir tekniktir. Dikey yüzeylere tırmanmak veya inmek için halatların ve özel ekipmanların kullanılmasını içerir. Teknik halatla kurtarma (TRR), insanları yüksek rakımlı ortamlardan kurtarmaya odaklanan ilgili bir alandır. Hem iple erişim hem de TRR, iyi bir ön planlama ve yönetime, risk değerlendirmelerine ve yetkin, uygun personele dayanır. Sistem ve bileşen yedekliliğinin yanı sıra özenle seçilmiş özel ekipmanlar her iki alanda da bulunabilir.

Yedek kurtarma hizmetleri aynı zamanda iple erişim ve endüstriyel dağcılığın da önemli bir bileşenidir. Bu hizmetler, acil durumlarda müdahale etmeye hazır, eğitimli profesyonellerden oluşan bir ekip sağlar. Ekibi koordine ederler, gerekli tüm ekipmanı ve yardımcı teçhizatı kontrol ederler ve acil durumda müdahale etmeye tamamen hazır olarak projeyi müşteriyle birlikte yönetirler.

Projeniz için Çözüm Ortağımı Arıyorsunuz.

Şirket Ünvanı:
Olimpos Yüksek Çözümler Eğitim İnş. Enerji Doğa Sporları Tic.Ltd.Şti.

Ticaret Sicil No: 293042-5
Sultanbeyli V.D. 6410662490
Mersis No: 0641066249000001

ADRES BİLGİLERİ

Atatürk Mah. Deniz Sok. No:13-A Sancaktepe/İstanbul PHONE: +90 532 167 30 51 EMAIL: info@olimposendustriyel.com SITE: olimposendustriyel.com/

PHOTO STREAM

PLEASE FILL YOUR EMAIL BELOW
Thank you for fill your email