HİZMETLER

imgservices

MUAYENE VE RAPORLAMA

İple erişim ve endüstriyel dağcılık uygulamalarında, güvenliğin ve endüstri standartlarına uygunluğun sağlanması için denetim ve raporlama çok önemlidir.

İple erişim, endüstriyel yapıların ve tesislerin boru hatları, köprüler ve rüzgar türbinleri gibi ulaşılması zor alanlarına erişim sağlamak için kullanılan bir tekniktir.

Control Union Global, IRATA veya SPRAT 1'e uygun olarak eğitilmiş yüksek vasıflı tırmanıcılar ve gözetmenlerden yararlanarak kapsamlı bir iple erişim hizmetleri yelpazesi sunmaktadır. SGS Avustralya ayrıca yüksekte veya alanlarda güvenli denetim, test ve yapısal denetimler sağlayan endüstriyel iple erişim hizmetleri de sunmaktadır.
Endüstriyel iple erişim teknikleri, yapı veya tesisin kapsamlı bir değerlendirmesini sağlamak için sıklıkla ultrasonik test ve radyografik test gibi diğer tahribatsız test (NDT) yöntemleriyle birlikte kullanılır.
IRATA sertifikasyonu, operasyonların uluslararası iple erişim standartlarını karşıladığından emin olmak için sıkı ekipman denetimi ve izlemesi, üçüncü taraf denetimleri ve küresel olay raporlaması gerektirir.

IRATA denetçileriyle işbirliği içinde çalışan Control Union, tesisinizin veya kurulumunuzun herhangi bir yerine erişebilir ve kapsamlı denetim ve bakım faaliyetlerinin hassasiyetle yürütülmesini sağlayabilir.

Projeniz için Çözüm Ortağımı Arıyorsunuz.

Şirket Ünvanı:
Olimpos Yüksek Çözümler Eğitim İnş. Enerji Doğa Sporları Tic.Ltd.Şti.

Ticaret Sicil No: 293042-5
Sultanbeyli V.D. 6410662490
Mersis No: 0641066249000001

ADRES BİLGİLERİ

Atatürk Mah. Deniz Sok. No:13-A Sancaktepe/İstanbul PHONE: +90 532 167 30 51 EMAIL: info@olimposendustriyel.com SITE: olimposendustriyel.com/

PHOTO STREAM

PLEASE FILL YOUR EMAIL BELOW
Thank you for fill your email